info
عکس ایستگاه اتوبوس هویزه
category

ایستگاه اتوبوس هویزه محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هویزه

ایستگاه اتوبوس هویزه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اندیشه و همچنین آقای آسانسور، طباخی قصر، ستاد مشترک ارتش (چهارراه قصر)، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و مرکز همایش های شهید قندی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هویزه تهران

ایستگاه اتوبوس هویزه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هویزه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سهروردی قرار دارد. اطلس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هویزه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هویزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معلم هروی
  شریعتی، معلم غربی، معلم شرقی، بین گوهری و امجدی منش
 • ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه
  شریعتی، معلم غربی، معلم شرقی، بین گوهری و امجدی منش
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  شریعتی، بین مینوی و ناز
 • ایستگاه اتوبوس معلم مترو امام خمینی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گوهری جنوبی، معلم شرقی، بین معلم غربی و عباس جلالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هویزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هویزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هویزه ندارد.
  neshan logo