info
عکس تابلو فرش شفایی
category

تابلو فرش شفایی محله بازار، تبریز

فروشگاه فرش و موکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تابلو فرش شفایی

تابلو فرش شفایی (فروشگاه فرش و موکت) در محله بازار تبریز و خیابان شهید مطهری، ملا احمد واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و پنج فروشگاه فرش و موکت در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین مسجد جامع تبریز، تیمچه مظفریه، دنیای کوله پشتی طهماسبی، پخش ترازو جیبی و زرگری طهماسبی و لبنیاتی حاج سلطانعلی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تابلو فرش شفایی تبریز

آدرس فروشگاه تابلو فرش شفایی تبریز، شهر تبریز، محله بازار و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09354228818) تماس بگیرید. فروشگاه تابلو فرش شفایی تبریز یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فرش بلندی، فرش خوش خرم و فرش اخباری هستند.

چطور به فروشگاه تابلو فرش شفایی تبریز برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تابلو فرش شفایی تبریز مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد بادکوبه ای قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه تابلو فرش شفایی تبریز ایستگاه مترو میدان ساعت نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه تابلو فرش شفایی تبریز زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه تابلو فرش شفایی تبریز را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده تابلو فرش شفایی واقع شده‌اند:

 • فرش بلندی
  توحید، بین ویجویه و شهید محمدرضا انباری
 • فرش خوش خرم
  بلوار شهدا، خاقانی
 • فرش اخباری
  خاقانی، بین شهید مدرس و رهلی بازار
 • فروشگاه ایلمک
  ششگلان، حیدرتکیه سی
 • فرش فروشی امیریان
  خاقانی، رهلی بازار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kazem_z1995 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تابلو فرش شفایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تابلو فرش شفایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تابلو فرش شفایی ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، شهید مطهری، ملا احمد
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری تابلو فرش شفایی

  شنبه 11:00 تا 15:00
  یک‌شنبه 11:00 تا 15:00
  دوشنبه 11:00 تا 15:00
  سه‌شنبه 11:00 تا 15:00
  چهارشنبه 11:00 تا 15:00
  پنج‌شنبه 11:00 تا 15:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo