info
عکس ایستگاه اتوبوس کاخ
category

ایستگاه اتوبوس کاخ محله آسنجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاخ

ایستگاه اتوبوس کاخ (ایستگاه اتوبوس) در محله آسنجان اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله آسنجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان مهر و همچنین مطب دندانپزشکی دکتر راضیه کامران، رستوران گلستان، پیتزا سارا (شعبه جی)، نمایشگاه آجر صادقی و فروشگاه اینترنتی سیپاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاخ اصفهان

ایستگاه اتوبوس کاخ اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله آسنجان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، بین کاخ و کیوانیان می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کاخ اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاخ اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاخ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  لاهور، بین طاووس و مدائن
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  ولی عصر، بین گلستان و طاق بستان
 • ایستگاه اتوبوس مبارزان
  بزرگمهر، بین چشمه باقرخان و قاضی عسگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاخ ندارد.
  neshan logo