info
عکس ایستگاه اتوبوس کاخ
category

ایستگاه اتوبوس کاخ (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاخ

موقعیت ایستگاه اتوبوس کاخ اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کاخ (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان مهر و همچنین فست‌فود سارا، مطب دندانپزشکی دکتر راضیه کامران، رستوران گلستان، نمایشگاه آجر صادقی و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاخ

ایستگاه اتوبوس کاخ را می‌توانید در شهر اصفهان، محله سروستان خیابان جی غربی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، بین کاخ و کیوانیان می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کاخ عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاخ و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاخ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار
  جی غربی، تالار، بین توحید و فرح بخش 9
 • ایستگاه اتوبوس ميرزا نصير
  پروین اعتصامی، تقاطع میرزا نصیر
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  لاهور، بین طاووس و مدائن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاخ ندارد.
  neshan logo