info
عکس پیجر باربد
category

پیجر باربد محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پیجر باربد

پیجر باربد (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان سهروردی شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و چهار فروشگاه لوازم الکترونیک در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین رستوران البرز، اداره تامین اجتماعی شعبه 9، کافه محیط، فلایتیو و شرکت افرانت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پیجر باربد تهران

فروشگاه پیجر باربد تهران در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی، واقع شده است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02186031179) تماس بگیرید. فروشگاه پیجر باربد تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله نیلوفر - شهید قندی است و مشتریان زیادی دارد. خدمات تعمیر ماکروفر موج سرویس، مرکز کامپیوتر پل و فروشگاه شیرازی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پیجر باربد تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پیجر باربد تهران مطلع می‌کند. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس تختی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو سهروردی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه پیجر باربد تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پیجر باربد تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه پیجر باربد تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده پیجر باربد واقع شده‌اند:

 • خدمات تعمیر ماکروفر موج سرویس
  سهروردی شمالی، نیکان
 • مرکز کامپیوتر پل
  شریعتی، میرمطهری
 • فروشگاه شیرازی
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین تیرداد و نکیسا
 • دزدگیر ماشین زنون
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین نکیسا و مهرداد
 • بوش سرویس
  سهروردی شمالی، میرزایی زینالی، بین کاووسی فر و حسینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرشچی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیجر باربد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیجر باربد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیجر باربد ندارد.
  neshan logo