info
عکس بانک مسکن
category

بانک مسکن محله مهرآباد جنوبی، تهران

درباره‌ی بانک مسکن

بانک مسکن (بانک) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان شمشیری واقع شده است. این مکان یکی از شش بانک در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران خان سالار، دندانپزشکی دکتر احمد نامور، فرش ساوین، داروخانه دکتر ویسی و نان فانتزی تک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن تهران

بانک مسکن تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی پیدا کنید. بانک مسکن تهران را می‌توان از بانک‌های خوب محله مهرآباد جنوبی برشمرد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک دی ، بانک ملی و بانک سپه هستند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک مسکن تهران برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک مسکن تهران ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی می‌باشد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک مسکن تهران مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک مسکن تهران در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • بانک دی
  شمشیری، بین عاشق معلا و امام جعفر صادق
 • بانک ملی
  (3.0)
  شمشیری، بین حیدری و رعنایی
 • بانک سپه
  (2.0)
  شمشیری
 • بانک سینا
  (4.0)
  شمشیری، بین مسیح خواه و مدد پور
 • بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی
  (5.0)
  شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، ندیم خواه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 11 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 11 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن ندارد.
  neshan logo