info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند
category

ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند محله اوین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند

ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند (ایستگاه اتوبوس) در محله اوین تهران و خیابان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سیب 360، تهیه غذای زعفرانیه، کافه کتاب بهشت، رستوران دکتر کباب و میدان تره بار اوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند تهران است که در محله اوین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، بین فکری و سرو می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس پارس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید جلالوند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  مقدس اردبیلی، یمن
 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی
  بزرگراه شهید چمران، شیراز، فضل الله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند ندارد.
  neshan logo