عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (محله نازی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین جعفرزاده و شریفی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری عقیل و همچنین رستوران جوان هنرور، عکاسی شیلا، دفتر کارگزار بیمه تامین اجتماعی، کیوسک مطبوعات و تنقلات و املاک نازی آباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

آدرس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه، شهر تهران، محله نازی آباد بلوار شهید رجایی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، بین جعفرزاده و شریفی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بخارایی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سورتمه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین جعفرزاده و شریفی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین مشهدی و فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین مشهدی و فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  neshan logo