info
عکس شرکت صرافی بانک شهر
category

شرکت صرافی بانک شهر محله ولیعصر، تهران

صرافی
3.5
2 رای

درباره‌ی شرکت صرافی بانک شهر

شرکت صرافی بانک شهر (صرافی) در محله ولیعصر تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از چهار صرافی در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین کافه ریچارد، مرکز تبادل کتاب، خانه سخت افزار، ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر و رستوران ایران ایتالیا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر صرافی‌های که در محدوده شرکت صرافی بانک شهر واقع شده‌اند:

 • سکه و صرافی مینو
  ولیعصر
 • صرافی مینو
  (2.0)
  ولیعصر
 • صرافی دینارز
  (5.0)
  ولیعصر، بزرگمهر، بین برادران مظفر و فلسطین
 • صرافی والا
  (5.0)
  ولیعصر
 • صرافی نوردیک
  (5.0)
  ولیعصر، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلام بر حسین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت صرافی بانک شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت صرافی بانک شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت صرافی بانک شهر ندارد.
  neshan logo