info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی
category

ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی محله هاشم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی

ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشم آباد تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله هاشم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری زیتون و همچنین رستوران زیتون، کافه نار، ویستا کافی نت، فروشگاه گرین کام و زمین فوتبال چمن مصنوعی پارک زیتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی تهران، شهر تهران، محله هاشم آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بروجردی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی ندارد.
neshan logo