info
عکس ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
category

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاسارگاد

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و بلوار حق شناس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام سعادت آباد و همچنین سوپر مارکت بام تهران، فیزیوتراپی دکتر مزین، برج سرو نقره ای، خودپرداز بانک پاسارگاد و بابابهروز وماماخ طهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک مخابرات قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، بلوار حق شناس می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بوعلی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی و سوم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بیست و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس سی و یکم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و یک و دانش
 • ایستگاه اتوبوس سی و نهم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و نهم و فاتحان
 • ایستگاه اتوبوس سی و هشتم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و نهم و فاتحان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاسارگاد ندارد.
  neshan logo