info
عکس ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()
category

ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() محله منجم، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()

ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() (ایستگاه اتوبوس) در محله منجم تبریز و خیابان فلسطین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله منجم تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تاریخی امیرفاطمی و پاساژ استاد شهریار و همچنین درمانگاه شبانه روزی کودکان دکتر قریب، درب ویجوجه، بقالی علی رضا، ایکی قالا Eki Qalea و بنیاد نیکوکاری دستان مهربان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() تبریز

ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله منجم قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فلسطین، بین کاربالا و احتشام بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کهن قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی دریا قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمام زمزم() واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمام 113و123
  بهار، بین حاج اسماعیل و شهید تبریزی
 • ایستگاه اتوبوس پل منجم
  منجم کورپوسو، منجم، بین حیدری و توپلار
 • ایستگاه اتوبوس گرمابه 136
  منجم - نیروی هوایی، بین ناصر و منجم کورپوسو
 • ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا
  شریعتی شمالی، شهید محققی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() ندارد.
  neshan logo