info
عکس ایستگاه اتوبوس کلهر
category

ایستگاه اتوبوس کلهر محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلهر

ایستگاه اتوبوس کلهر (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین فروشگاه افق کوروش، ورزشگاه قدس، سرای محله مسعودیه، تالار پذیرایی آماتیس و مدرسه شهدا بانک صنعت و معدن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلهر تهران

ایستگاه اتوبوس کلهر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مسعودیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کلهر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قصر نوین قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کلهر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مسگرآباد تخلیه
  بزرگراه امام رضا، مالی، گلزار شهدا، شهید کلهر
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس صدوقی
  هنرستان، بین فلکه دوم و غلامی
 • ایستگاه اتوبوس دستغیب
  هنرستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلهر ندارد.
  neshan logo