عکس ایستگاه اتوبوس کلهر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کلهر (محله مسعودیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس کلهر در محله مسعودیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کلهر (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین فروشگاه افق کوروش، سرای محله مسعودیه، تالار پذیرایی آماتیس، ورزشگاه قدس و مدرسه شهدا بانک صنعت و معدن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلهر

ایستگاه اتوبوس کلهر یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مسعودیه خیابان کلهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کلهر عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قصر نوین قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کلهر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مسگرآباد تخلیه
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس صدوقی
  هنرستان، بین غلامی و فلکه دوم
 • ایستگاه اتوبوس دستغیب
  هنرستان، بین فلکه دوم و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلهر ندارد.
  neshan logo