info
عکس ایستگاه اتوبوس نور باران
category

ایستگاه اتوبوس نور باران اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نور باران

ایستگاه اتوبوس نور باران (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بزرگمهر، شریف واقفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین مهمانپذیر پاوا، مسجد و حسینیه نورباران، بانک ملی، شرکت کارآفرینان ویدا گستر اسپادان و مطب دکتر ولی اله مهرزاد و دکتر محمدرضا خسروی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نور باران اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس نور باران اصفهان، شهر اصفهان، محله تل واسکان است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگمهر، شریف واقفی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نور باران اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی گلزار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نور باران اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نور باران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر و روستا
  22بهمن، بین توحید و جوادالائمه
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای ابوالحسن اصفهانی
  ابوالحسن اصفهانی، بین چمران مادی نیاصرم و فروزانفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نور باران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نور باران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نور باران ندارد.
  neshan logo