info
عکس ایستگاه اتوبوس سنقری
category

ایستگاه اتوبوس سنقری محله خلد برین، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سنقری

ایستگاه اتوبوس سنقری (ایستگاه اتوبوس) در محله خلد برین شیراز و بلوار بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله خلد برین شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلید سازی شبانه روزی، پیتزا اکسیژن، اتوسرویس شهر روغن، آرایشگاه مردانه دامون و کافه لیونا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سنقری شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس سنقری شیراز است که در محله خلد برین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت، بین 12 بعثت و 14 بعثت می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سنقری شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سنقری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 11 سرباز
  سرباز، بین 11 سرباز و شهید اعتمادی
 • ایستگاه اتوبوس هدایت
  خیابان ملاصدرا، بین خیابان هدایت و 5 ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سنقری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سنقری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سنقری ندارد.
  neshan logo