info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک قوری
category

ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک قوری

ایستگاه اتوبوس پارک قوری (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و خیابان کند رو باهنر شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین فروشگاه رفاه، بوستان قوری، داروخانه دکتر صادق پور، ساندویچ هایدا و بانک پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز

ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله کلاهدوز پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در کند رو باهنر شمالی، بین بلوار پاسداران و 4 باهنر قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی شبانه روزی حافظ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک قوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یادگار امام
  بلوار امیرکبیر، بین شهید فلاحی و بلوار کاج
 • ایستگاه اتوبوس برج صنعت
  بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس اساتید
  شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک قوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک قوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک قوری ندارد.
  neshan logo