info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک قائم
category

ایستگاه اتوبوس شهرک قائم محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک قائم

ایستگاه اتوبوس شهرک قائم (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پرنیان و همچنین دانشگاه بین المللی اهل بیت، کلانتری 164 قائم، بانک کشاورزی، سامانه جامع صنعتی شمستا دفتر تهران و نانوایی بربری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قائم، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ازگل قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو قائم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوروش واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک قائم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیام نور
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس برج های مروارید
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین باغ مهر و میدان سوهانی
 • ایستگاه اتوبوس کوی یاس
  بزرگراه ارتش، نرسیده به یاس
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  ارتش، بلوار شاهد، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک قائم ندارد.
  neshan logo