info
عکس آموزشگاه موسیقی آوای کوروش
category

آموزشگاه موسیقی آوای کوروش محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی آموزشگاه موسیقی آوای کوروش

آموزشگاه موسیقی آوای کوروش (موسسه آموزشی) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و هشت موسسه آموزشی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و مرکز خرید سیوان سنتر و همچنین شهر کتاب تهرانپارس، داروخانه دکتر امین الرعایا، پیتزا وگ پارس، دکتر سیده سعیده اسدی متخصص زنان، زایمان و نازایی و رادیولوژی و سنوگرافی شرق قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد آموزشگاه موسیقی آوای کوروش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سیدی
  دوشنبه 03 خرداد ماه 1400

  آموزشگاه خوبی است و سطح آموزش بالا است و کیفیت اساتید هم خوب است


سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه موسیقی آوای کوروش واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه مراقبت زیبایی توران
  بلوار شاهد، دریامی
 • اموزشگاه کیش
  بلوار خوشوقت، قره زاد نیا، بین صد و بیست و یک و یکصد و شصت و چهار
 • مجتمع نگین علم
  بزرگراه شهید سلیمانی، میرزازاده (اخوت)، بین قره زاد نیا و 160
 • آموزشگاه موسیقی زروان
  بلوار شاهد، زفرقندی (196 شرقی)، بین میدان شاهد و مظفری
 • آکادمی دکتر صالح
  بزرگراه شهید زین الدین، اخوت میرزاده، دویست و هجده غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehrpoor_dr (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 11 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موسیقی آوای کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موسیقی آوای کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موسیقی آوای کوروش ندارد.
  neshan logo