info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی

ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان حضرت زینب (س) و همچنین رستوران قربانی، مطب دکتر ذوقی، گز و شیرینی رضایی، کارواش صفا و نانوایی بربری محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک امام خمینی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سپاهان و شهرک امام خمینی بروید. ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس افتخار قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  عاشق اصفهانی شرقی، دستغیب 27، دستغیب، بین دستغیب 31 و 32
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد
  عاشق اصفهانی شرقی، بین دستغیب 27 و 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس پارک سرو 1
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سرو و شهرک امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سپاهان و شهرک امام خمینی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo