info
عکس ایستگاه اتوبوس بتون البرز
category

ایستگاه اتوبوس بتون البرز محله کوهسار، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بتون البرز

ایستگاه اتوبوس بتون البرز (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید البرز و همچنین دانشگاه جامع امام حسین (ع) موقعیت مرکزی، شهرک شهید شهپریان، ایستگاه اتوبوس بتون البرز، گالری نقره محسن و البرز ۱۸ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بتون البرز تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بتون البرز تهران، شهر تهران، محله کوهسار است. این ایستگاه اتوبوس در بابایی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بتون البرز تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی شهرک قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بتون البرز تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بتون البرز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  بابایی
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، شهرک دانشگاه امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بتون البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بتون البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بتون البرز ندارد.
  neshan logo