info
عکس ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
category

ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی

ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی، کتابخانه موسسه ژئوفیزیک و ایستگاه یونسفر موسسه ژیوفیزیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی تهران، شهر تهران، محله امیرآباد است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر شمالی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بوستان گفتگو قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پیام قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انرژی اتمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و دو
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین حسینی و فامیل محمدی
 • ایستگاه اتوبوس کیان
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین کارگری و یوسفی
 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین یوسفی و ایزدی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین بیستم و علیالی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین بیست و چهارم و قمیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Massoud (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی ندارد.
  neshan logo