info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر
category

ایستگاه اتوبوس کوثر (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر

ایستگاه اتوبوس کوثر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر صیاد شیرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان، شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، رستوران محفل، پوشاک به روز و سپاهان باطری (نمایندگی فروش و خدمات پس فروش هراتیان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر اصفهان

ایستگاه اتوبوس کوثر اصفهان در شهر اصفهان، محله رکن الدوله شرقی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به صیاد شیرازی، بین نوید و کوثر بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوثر اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس حمزه سپاهان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگيان
  حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و تخت جمشید
 • ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني
  حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین فجر و لاله
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  لاهور، بین طاووس و مدائن
 • ایستگاه اتوبوس همدانيان
  همدانیان، بین هشت بهشت و مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر ندارد.
  neshan logo