info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فلسطین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین اقامتگاه ماه بی بی، پیتزا و فست فود آرسس، دبیرستان صارمیه، فروشگاه آقای پیپ و آکادمی پرورش اندام باربد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين است که در خیابان فلسطین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتداي فلسطين واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران، بین آمادگاه و لاله
 • ایستگاه اتوبوس پل فردوسي
  فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد خان
  هشت بهشت غربی، مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي فلسطين ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo