info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین محله نقش جهان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین

ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله نقش جهان اصفهان و خیابان فلسطین واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله نقش جهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین آکادمی پرورش اندام باربد، قنادی بوعلی، دبیرستان تیزهوشان صارمیه، پیتزا و فست فود آرسس و آکادمی موسیقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین اصفهان است که در محله نقش جهان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای فلسطین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس پل فردوسی
  فردوسی، بین بهار و پریوش
 • ایستگاه اتوبوس مسجد خان
  هشت بهشت غربی، مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین ندارد.
  neshan logo