info
عکس ایستگاه اتوبوس سر داریوش
category

ایستگاه اتوبوس سر داریوش محله کوی قائم، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سر داریوش

ایستگاه اتوبوس سر داریوش (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی قائم کرج و خیابان قائم - داریوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی قائم کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مرکز تجاری گلستان و همچنین رادیاتور قرنیزی پویا، موسسه زبانهای خارجی نصیر، آقای فرش شعبه گوهردشت، آی‌دیجی و آژانس مسافرتی پرواز نقره ای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سر داریوش کرج

در شهر کرج، محله کوی قائم ، ایستگاه اتوبوس سر داریوش کرج قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس قائم - داریوش، بین بلوار آزادی و قائم 2 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سر داریوش کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واریان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سر داریوش کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سر داریوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک هفتم
  آزادی، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی
  بلوار شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس اول استقلال
  استقلال شمالی
 • ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا
  بلوار ملاصدرا، بعد از بهاران
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بلوار ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سر داریوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سر داریوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سر داریوش ندارد.
  neshan logo