info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوک 29
category

ایستگاه اتوبوس بلوک 29 محله خانه سازی، تبریز

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوک 29

ایستگاه اتوبوس بلوک 29 (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه سازی تبریز و خیابان رضوان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خانه سازی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس غرب و همچنین ایستگاه اتوبوس باغ سبزی و سبزی فروشی ممتاز (باغ سبزی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوک 29 تبریز

ایستگاه اتوبوس بلوک 29 تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله خانه سازی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در رضوان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بلوک 29 تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهرک واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوک 29 تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوک 29 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه شهریار
  آزادی، فرهنگ، بین دانشجو و صائب تبریزی
 • ایستگاه اتوبوس میدان کارگر
  بزرگراه کارگر - سنتو
 • ایستگاه اتوبوس نظام پزشکی
  شهید حیدری، بین هلال احمر و بزرگراه شهید نجاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوک 29 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوک 29 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوک 29 ندارد.
  neshan logo