info
عکس ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت
category

ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت محله کوی قائم، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت

ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی قائم کرج و خیابان قائم - داریوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی قائم کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مرکز خرید پیروز و همچنین رادیاتور قرنیزی پویا، مرکز اهدای خون مهربانو، کافه ونهان، خدمات برق خودرو ثاقب و رستوران توسکا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت کرج، شهر کرج، محله کوی قائم است. این ایستگاه اتوبوس در قائم - داریوش، بین آریا و قائم 4 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس باران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم داریوش _برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  قائم - داریوش، بین ولیعصر و بلوار انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  قائم - داریوش
 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
  آزادی، بین پنجم فاز 1 و چهارم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی
  بلوار شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم داریوش _برگشت ندارد.
  neshan logo