info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میرداماد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان احمدیه و بازارچه رحیم خان و همچنین غذای خوش خوراک، تیپاکس چهارباغ، غدیریه و حسینیه دیانی، چاپ زرین و مسجد تکیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان

ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان در شهر اصفهان، محله محله نو و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میرداماد، بین سی ام و آیت الله زاهد قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام حسين قرار گرفته است. تاکسی تلفنی ایمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله زاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو امام حسين ع
  چهارباغ پایین، بین میدان امام حسین و کاخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد ندارد.
  neshan logo