عکس ایستگاه اتوبوس بهشتی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهشتی (محله نیلوفر - شهید قندی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بین بهشتی و حافظی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهشتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پاستور نو، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آوا استار و همچنین مجموعه حس خوب زندگی، آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان، ساختمان مرکزی ماتریس گارانتی msi، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان و صندوق تامین خسارات بدنی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بین بهشتی و حافظی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پله سوم
  ولیعصر، بین هجدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس میرعماد
  مطهری، بین میرعماد و قابوس نامه
 • ایستگاه اتوبوس سنایی
  مطهری، بین سنایی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس پله اول
  ولیعصر، بین دل افروز و کوزه گر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشتی ندارد.
  neshan logo