info
عکس ایستگاه اتوبوس بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس بهشتی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهشتی

ایستگاه اتوبوس بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پاستور نو، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آوا استار و همچنین مجموعه حس خوب زندگی، آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان، فروشگاه هشت طلایی، ساختمان مرکزی ماتریس گارانتی msi و اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشتی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بهشتی تهران است که در محله نیلوفر - شهید قندی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس، نرسیده به حافظی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهشتی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید بهشتی است. همچنین شما می‌توانید آژانس پرواز آرام آبی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهشتی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پله سوم
  ولیعصر، بین هجدهم و شهید رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس میرعماد
  مطهری، بین میرعماد و قابوس نامه
 • ایستگاه اتوبوس سنایی
  مطهری، بین سنایی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس پله اول
  ولیعصر، بین دل افروز و کوزه گر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشتی ندارد.
  neshan logo