info
عکس ایستگاه اتوبوس لاله
category

ایستگاه اتوبوس لاله اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاله

ایستگاه اتوبوس لاله (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان امین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوسیس کالباس اصفهان پروتوئین و همچنین مسجد بهرام آباد، حسینیه روعان همدانی مقیم اصفهان، دبستان پسرانه گلشیرازی، ورزشگاه شهدای بهرام آباد و فست فود مکث 20 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس لاله اصفهان است که در محله ناصر خسرو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس امین، بین معراج و لاله است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لاله اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو مفتح در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس اروند قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لاله اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دلیران
  ناصر خسرو، بین ایمان و دلیران
 • ایستگاه اتوبوس شهید ترکان
  ناصر خسرو، بین مهتاب و صدیقی
 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  ناصر خسرو، بین شقایق و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس شهید مظاهری
  ناصر خسرو، بین شقایق و رستمی
 • ایستگاه اتوبوس مترو گلستان
  بهارستان غربی، بین نوبهار و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله ندارد.
  neshan logo