عکس شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین
category

شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین (محله شهرک استقلال، تهران)

شرکت خصوصی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، لقمان حکیم

موقعیت شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین (شرکت خصوصی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان لقمان حکیم واقع شده است. این شرکت یکی از نود شرکت خصوصی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی ۵۱۰۴ ایران خودرو(صفری) و ایستگاه 111 آتش نشانی تهران قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، لقمان حکیم


سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین واقع شده‌اند:

 • شرکت سازه گستر سایپا
  (3.9)
  بزرگراه لشگری
 • شرکت پارس خودرو
  (3.9)
 • ستاره سفيران آینده
  (4.0)
  لشگری، بین بیست و سوم و بیست و پنجم
 • نمایندگی 301 هیواندای (محمدی)
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، بعد از سی ام
 • شرکت صنعتی شوفاژکار
  (4.1)
  بزرگراه لشگری، عاشری، تعاون، امکان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سایه (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین تهران ندارد.