info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین
category

ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین محله خلد برین، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین

ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین (ایستگاه اتوبوس) در محله خلد برین شیراز و بلوار بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله خلد برین شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پلوپک، آرایشگاه مردانه دامون، کافی شاپ کسری، موسسه زبان گاما و پیتزا اکسیژن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین شیراز

ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله خلد برین پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار بهشتی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی نیلوفر آبی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک خلدبرین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آبیاری
  بلوار بهشتی، شهید اعتمادی، میدان آبیاری
 • ایستگاه اتوبوس هامون
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس عفیف آباد
  قصردشت، بین قصردشت 51 و قصردشت 53
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین ندارد.
  neshan logo