info
عکس ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی
category

ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی محله مرزداران، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی

ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی (ایستگاه اتوبوس) در محله مرزداران تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله مرزداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت آنادانا و همچنین رستوان شانلی، اسنپ فود، تامین خودرو آزمون، دفتر تشریفات عقد مهرآفرین و کافه فلورانس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی تهران

در شهر تهران، محله مرزداران ، ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مرزداران، بین حضرت ابوالفضل و سادات می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شبانه روزی پارسیان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  خسته
  شنبه 06 خرداد ماه 1402

  بیشتر راننده اتوبوس ها این ایستگاه واینمیستن میرن ایستگاه بعد چهار راه نمیخان پشت چراغ بمونن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سنگ فروشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین مهتاب پنجم و مهتاب سوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بعد از بوستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی ندارد.
  neshan logo