info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89
category

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89 محله نیروی هوایی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و خیابان هاشمیه 89 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام هاشمیه و مرکز خرید و مجتمع فرهنگی تفریحی کوه‌سر و همچنین کارواش ایکس واش، سوپر شریف، ایستگاه اتوبوس هاشمیه 72، املاک صداقت و گلسرای ابریشم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89 مشهد، شهر مشهد، محله نیروی هوایی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار هاشمیه، هاشمیه 89 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمیه 89 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس زیتون
  بلوار نماز، نرسیده به نماز 4
 • ایستگاه اتوبوس خیابان پرواز
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 62
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89 ندارد.
  neshan logo