info
عکس ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی
category

ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی محله شهرک مهدیه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی

ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهدیه اصفهان و بزرگراه امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهدیه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی ایران خودرو 2034 صاعد، برق صنعتی الکترومجد، کارواش ۱۰۰۱، اسکوتر برقی اصفهان و رستوران معظم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی اصفهان

ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهرک مهدیه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام خمینی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو قدس است. تاکسی سرویس انصار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حکیم صفایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید طاووسی
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  شهدای بابوکان، حسینیان، آزادگان، بین آذر و نور
 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و حسین آباد
 • ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت
  بزرگراه امام خمینی، بین رسالت 2 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی ندارد.
  neshan logo