info
عکس سزار مارکت
category

سزار مارکت محله اطلسی، شیراز

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سزار مارکت

سزار مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله اطلسی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله اطلسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل آپارتمان دانیال، مسجد الزهرا (س)، داروخانه جالینوس، خشکشوئی جمهوری و خانه مسافر عابدپور قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سزار مارکت واقع شده‌اند:

 • مهران مارکت
  بلوار قدس، بین آزادی 3 و میدان قائم
 • سوپر مارکت
  بلوار هجرت، بین هجرت 2 و 4
 • سوپر ابریشم
  ابریشمی، بین ابریشمی 6 و 8
 • هایپرمارکت اتاکان
  بلوار ربانی
 • اطلس مارکت
  بلوار آزادی، بین آزادی 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فربد پاشا (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سزار مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سزار مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سزار مارکت ندارد.
  neshan logo