info
عکس اورژانس بیمارستان نفت
category

اورژانس بیمارستان نفت محله فردوسی، تهران

درباره‌ی اورژانس بیمارستان نفت

اورژانس بیمارستان نفت (بیمارستان) در محله فردوسی تهران و خیابان صالح واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از هفت بیمارستان در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه ملی ایران و بازار چارسو و همچنین شرکت کاوش تیم، تعمیر ارگ و پیانو دیجیتال (نماینده مجاز شرکت کرگ ایران)، خوگر، تعمیرات ارگ و پیانو دیجیتال میکاییل و کنیسا حیم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان اورژانس بیمارستان نفت تهران

بیمارستان اورژانس بیمارستان نفت تهران را می‌توانید در محله فردوسی شهر تهران پیدا کنید.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان تهران، تهران، حافظ، صالح، بین اول و شاطری بروید.

بیمارستان اورژانس بیمارستان نفت تهران یکی از بیمارستان‌های خوب محله فردوسی در شهر تهران است.در این بیمارستان خدمات مختلفی به بیماران ارائه می‌شود. چندین داروخانه از جمله داروخانه بیمارستان سینا، داروخانه بانک ملی و داروخانه در اطراف این بیمارستان قرار دارند. در اطراف بیمارستان اورژانس بیمارستان نفت تهران، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان اورژانس بیمارستان نفت تهران برویم؟

با استفاده از حمل‌ونقل عمومی شما می‌توانید به‌راحتی به بیمارستان اورژانس بیمارستان نفت تهران بروید. ایستگاه اتوبوس ولیعصر در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. ایستگاه مترو امام خمینی هم در نزدیکی بیمارستان اورژانس بیمارستان نفت تهران قرار دارد.شما می‌توانید برای مسیریابی دقیق‌تر این بیمارستان از نقشه و مسیریاب نشان استفاده کنید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، از نظرات دیگر کاربران هم در مورد این مکان باخبر شوید. در نشان اطلاعات دقیق این مکان را می‌توانید ببینید و از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم باخبر شوید.

در اینجا تصاویری از بیمارستان اورژانس بیمارستان نفت تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خود را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد اورژانس بیمارستان نفت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  امین
  چهارشنبه 10 آبان ماه 1402

  خدا قوت میگم به پرسنل شریف کادر درمان شرکت نفت


سایر بیمارستان‌های که در محدوده اورژانس بیمارستان نفت واقع شده‌اند:

 • بیمارستان حیدری
  (2.0)
  ولیعصر، نوفل لوشاتو، بین رازی و زیبا
 • ساختمان شماره ۵ بیمارستان سینا
  (4.8)
  امام خمینی، سی تیر، بین یارجانی و کوشک مصری
 • بیمارستان مروستی
  (4.0)
  حافظ، نوفل لوشاتو، نرسیده به لولاگر
 • بیمارستان سورنا
  (3.1)
  جمهوری اسلامی، شیخ هادی، بین ذوقی نژاد و امینی
 • بیمارستان شرکت نفت
  (4.1)
  حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اورژانس بیمارستان نفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اورژانس بیمارستان نفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اورژانس بیمارستان نفت ندارد.
  neshan logo