info
عکس ایستگاه اتوبوس عزیز خان
category

ایستگاه اتوبوس عزیز خان محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عزیز خان

ایستگاه اتوبوس عزیز خان (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ هادی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین بازار موبایل ایران (1)، اپل سرویس ایران، فروشگاه اتصالات، هانی و خوگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عزیز خان تهران

در شهر تهران، محله شیخ هادی ، ایستگاه اتوبوس عزیز خان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حافظ، بین ایرانیان و صالح قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس عزیز خان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو حسن آباد قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فرانسه واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عزیز خان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عزیز خان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو امام
  خیام
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  ولیعصر، بین امام خمینی و سخنور
 • ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
  فردوسی، بین شاه چراغی و سخایی
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی
  فردوسی، بین جمهوری اسلامی و صمصام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عزیز خان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عزیز خان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عزیز خان ندارد.
  neshan logo