info
عکس ایستگاه اتوبوس نیکنام
category

ایستگاه اتوبوس نیکنام محله جابری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیکنام

ایستگاه اتوبوس نیکنام (ایستگاه اتوبوس) در محله جابری تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله جابری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی المنتال و خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین پوشاک ترنج، آموزش و پرورش منطقه 14 تهران، تعمیرگاه تخصصی المپیک، چای فروشی عزیزی و بازار میوه و تره بار نیکنام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیکنام تهران

ایستگاه اتوبوس نیکنام تهران در شهر تهران، محله جابری و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نیکنام تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیکنام تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیکنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام
  بزرگراه امام علی، بین اقبالی و شکوری
 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  مجاهدین اسلام، پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه
  بزرگراه امام علی، بین قرایی و سنجابی
 • ایستگاه اتوبوس سلیمانیه
  پیروزی، بین عباسقلی زاده و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس سیرجان
  پیروزی، شکوفه، بین اهری و بهبود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیکنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیکنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیکنام ندارد.
  neshan logo