عکس ایستگاه اتوبوس سهروردی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سهروردی (محله سهروردی - باغ صبا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سهروردی جنوبی، بین حجازی و دبیر

موقعیت ایستگاه اتوبوس سهروردی در محله سهروردی - باغ صبا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سهروردی (ایستگاه اتوبوس) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان سهروردی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکسخانه شهر و کیمیا اکسیر و همچنین کلینیک دامپزشکی آران، رستوران اروند رود، فروشگاه زنونه، آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ فروغ ایرانیان و آژانس بهاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سهروردی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سهروردی است که در محله سهروردی - باغ صبا خیابان سهروردی جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سهروردی جنوبی، بین حجازی و دبیر می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سهروردی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو هفت تير قرار دارد. آژانس دارکوب هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سهروردی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سهروردی جنوبی، بین حجازی و دبیر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سهروردی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرعماد
  مطهری، بین میرعماد و قابوس نامه
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  مطهری، بین صبا و شیوا
 • ایستگاه اتوبوس نامجو
  مفتح جنوبی، بین تور و طهمورث
 • ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر
  شریعتی، حسینی نژاد، پادگان ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سهروردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سهروردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سهروردی ندارد.
  neshan logo