info
عکس ایستگاه دوچرخه بایدو
category

ایستگاه دوچرخه بایدو محله فلسطین، مشهد

درباره‌ی ایستگاه دوچرخه بایدو

ایستگاه دوچرخه بایدو (ایستگاه دوچرخه) در محله فلسطین مشهد و بلوار خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه دوچرخه در محله فلسطین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آژانس مسافرتی تشریفات پرواز، سازه‌های اطلاعاتی راژمان، آموزشگاه زبان سفیر (شعبه آقایان)، ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 3 و سیکس کلاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه بایدو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوچرخه
  بلوار ملک آباد
 • ایستگاه دوچرخه خیام
  (4.3)
  بلوار ملک آباد، بین بزرگمهر و بلوار خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه بایدو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه بایدو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه بایدو ندارد.
  neshan logo