info
عکس ایستگاه دوچرخه
category

ایستگاه دوچرخه محله ملک آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه دوچرخه

ایستگاه دوچرخه (ایستگاه دوچرخه) در محله ملک آباد مشهد و خیابان کنارگذر ملک آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه دوچرخه در محله ملک آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کنتاکی بزرگمهر، فرماندهی نیروی انتظامی خراسان رضوی، آژانس مسافرتی پارت ونک، جردن سنتر و کلینیک زیبایی اکسیر جوانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوچرخه اشتراکی
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی
 • ایستگاه دوچرخه بایدو
  بلوار خیام، ابتدای بلوار خیام
 • ایستگاه دوچرخه
  (3.0)
  بزرگراه شهید کلانتری
 • ایستگاه دوچرخه خیام
  (4.3)
  بلوار ملک آباد، بین بزرگمهر و بلوار خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سحری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه ندارد.
  neshan logo