info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه محله فتح - صنعتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه

ایستگاه اتوبوس درمانگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله فتح - صنعتی تهران و بزرگراه متوسلیان (فتح) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله فتح - صنعتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آسانسور سنتر الماس و همچنین بازرگانی مختارزاده، بنگاه آسانسور مجد، املاک صنعتی شهر صنعت، دفتر پست پایگاه یکم و باشگاه ورزشی ارژنگی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران، شهر تهران، محله فتح - صنعتی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه متوسلیان (فتح) واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس نسیم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارتن سازی
  شهیدان طارمی، بین عزیزی و الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس فتح شرقی
  چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس فتح غربی
  چهل و پنج متری زرند، بعد از الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه ندارد.
  neshan logo