info
عکس کترینگ آراد
category

کترینگ آراد محله فردوسی، تهران

کترینگ و آشپزخانه
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کترینگ آراد

کترینگ آراد (کترینگ و آشپزخانه) در محله فردوسی تهران و خیابان مهراول واقع شده است. این مکان یکی از نوزده کترینگ و آشپزخانه در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان امیر اعلم، کارخانه آرگو، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و پاساژ منوچهری و همچنین شرکت سهامی فرش ایران، نوین چرم، ساغرچی ، تولید پوشاک ایساتیس و فروشگاه الماس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده کترینگ آراد واقع شده‌اند:

 • کترینگ ماهان
  انقلاب اسلامی، پورموسی، شیرین
 • تهیه غذای خانه سفید
  جمهوری اسلامی، ملت، بین قدیم نوایی و میر شریفی
 • حاج چلویی
  قرنی، سمیه، بین افشار و استاد نجات اللهی
 • تهیه غذای بانو
  انقلاب اسلامی، بهار جنوبی، هلند
 • دیگ و دیگچه
  مفتح جنوبی، معیر ا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ آراد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ آراد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ آراد ندارد.
  neshan logo