info
عکس ایستگاه اتوبوس شکوفه
category

ایستگاه اتوبوس شکوفه محله شکوفه، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شکوفه

ایستگاه اتوبوس شکوفه (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان شکوفه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه صنعت برق ایران و همچنین پیتزا جرس، مسجد رحمتیه، بستنی سنتی شکوفه، تعمیرگاه مجاز و نمایندگی فروش ایرانخودرو ۱۰۱۱ و پروتئین حاج امیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران

ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شکوفه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، شکوفه، بین خوشرو و جباری واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیرکبیر قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سلام(شبانه روزی) را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شکوفه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام عصر
  مجاهدین اسلام، بین هدایت و استنکافی
 • ایستگاه اتوبوس چرم سازی
  بزرگراه امام علی، درودیان، بین امیر خانی و ساروخانی
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  مجاهدین اسلام، بین سجادی و شهید اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس شکوفه
  امیرکبیر، 17 شهریور، ابن سینا، بین ارشاد و بوبرکه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شکوفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شکوفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شکوفه ندارد.
  neshan logo