info
عکس ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه

ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان اسلام پناه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موبایل رسالت و همچنین آموزشگاه رانندگی محمدی، ایران بوتان، مسجد الرسول، کافی نت رسالت شرق و میدان رسالت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه تهران در شهر تهران، محله فدک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، اسلام پناه، بین ابراهیم یوسفی و یاوری قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو جانبازان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سحر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رسالت تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک فدک
  مدنی، بین احمد امامی و جعفری
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین اشرفی و گل
 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه امام علی، بعد از طاهرخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه ندارد.
  neshan logo