info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی محله رکن الدوله غربی، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی

ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی (ایستگاه اتوبوس) در محله رکن الدوله غربی اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله رکن الدوله غربی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مروارید و همچنین کی اف سی حلال ترکیه شعبه 5 ایران، آژانس مسافرتی پرناک سیر، آپاراتی هشت بهشت ، مسجد چهارده معصوم و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله رکن الدوله قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هشت بهشت شرقی، بین خرم و صیاد شیرازی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی اتحاد کوثر سپاهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه پیروزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ غدیر
  علامه امینی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  هشت بهشت شرقی، نیرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 27 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 27 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی ندارد.
  neshan logo