info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و خیابان دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مواد غذایی ربیعی، فروشگاه قرمز آبی، نانوایی بربری، خودپرداز بانک قوامین و فروشگاه فرش و موکت مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان اراک

ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله کوی امام حسین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در قائم، دانش، بین میدان استاد فراهانی و جانبازان سوم واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهنام واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس باران2
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری
  بزرگراه امام علی، سعادت
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش، بلوار حمزه سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت
  شهید نعمت الله جعفری، دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه فرهنگیان ندارد.
  neshan logo