info
عکس داروخانه دکتر ذره پرور مقدم
category

داروخانه دکتر ذره پرور مقدم محله جنت، مشهد

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر ذره پرور مقدم

داروخانه دکتر ذره پرور مقدم (داروخانه) در محله جنت مشهد و خیابان دانشگاه 16 واقع شده است. این مکان یکی از سی و چهار داروخانه در محله جنت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا و مرکز خرید آلتون و همچنین پردیس سینمایی هویزه، داروخانه آموزشی شبانه روزی و مرکز اطلاعات دارویی 22 بهمن، دانشگاه بین‌المللی امام رضا (ع)، هتل سه ستاره آرامیس مشهد و آزمایشگاه شبانه روزی سروش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر ذره پرور مقدم مشهد

داروخانه دکتر ذره پرور مقدم مشهد در شهر مشهد، محله جنت قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان خراسان رضوی، مشهد، دانشگاه، دانشگاه 16 بروید.

داروخانه دکتر ذره پرور مقدم مشهد یکی از داروخانه‌های خوب محله جنت است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی بیمارستان قائم، مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی امام رضا (ع) و درمانگاه شهید شوریده مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر پاندورا میرزایی، داروخانه دکتر فرخی و داروخانه دکتر کوهرخی اشاره کرد. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر ذره پرور مقدم مشهد برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر ذره پرور مقدم مشهد، ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 قرار دارد. ایستگاه مترو سعدی نیز در محدوده این داروخانه است.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر ذره پرور مقدم مشهد را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر ذره پرور مقدم واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر پاندورا میرزایی
  کوهسنگی، کوهسنگی 1
 • داروخانه دکتر فرخی
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 24، تقاطع آخوند خراسانی 9- امام خمینی 24
 • داروخانه دکتر کوهرخی
  کوهسنگی، کوهسنگی 6
 • داروخانه دکتر شفیعی
  کوهسنگی، بین کوهسنگی 4 و 2/1
 • داروخانه دکتر ذوالفقاریان
  کوهسنگی، کوهسنگی 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یک امید (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر ذره پرور مقدم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر ذره پرور مقدم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر ذره پرور مقدم ندارد.
  neshan logo