info
عکس فروشگاه بستنی رادکان
category

فروشگاه بستنی رادکان محله سرافرازان، مشهد

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه بستنی رادکان

فروشگاه بستنی رادکان (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این مکان یکی از ده آبمیوه و بستنی در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خطیب و دره مهربانی و همچنین برج های مسکونی لویزان، شرکت تسلا GPS، کوه پارک (شروع مسیر پیاده‌روی و دوچرخه)، شرکت سپیده عمران لویزان و ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه بستنی رادکان واقع شده‌اند:

 • آبمیوه و بستنی گل ممد
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید جان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه بستنی رادکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه بستنی رادکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه بستنی رادکان ندارد.
  neshan logo