info
عکس اداره کل امور ورشکستگی
category

اداره کل امور ورشکستگی محله ولیعصر، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.0
1 رای

درباره‌ی اداره کل امور ورشکستگی

اداره کل امور ورشکستگی (اداره و سازمان دولتی) در محله ولیعصر تهران و خیابان سمیه واقع شده است. این اداره یکی از 116 اداره و سازمان دولتی در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، موزه شهدا و بازار فرش عباسی و همچنین کافه بیسترو پاپ، شرکت ایران رهجو، ایران رهجو، امداد خودرو تویوتا و داروخانه دکتر پردیس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل امور ورشکستگی واقع شده‌اند:

 • فدراسیون دچرخه سواری
  مفتح جنوبی، ورزنده
 • مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا)
  انقلاب اسلامی، خارک، بین استاد شهریار و طوسی
 • مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور
  ولیعصر، سازش، بین ششم و آفرین
 • شرکت برق گستر
  سعدی شمالی، صفامنش، بین آقاجان و اول
 • مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه
  انقلاب اسلامی، نرسیده به سعید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 03 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل امور ورشکستگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 03 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل امور ورشکستگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل امور ورشکستگی ندارد.
  neshan logo