info
عکس ایستگاه اتوبوس سجادیه
category

ایستگاه اتوبوس سجادیه محله صائب تبریزی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سجادیه

ایستگاه اتوبوس سجادیه (ایستگاه اتوبوس) در محله صائب تبریزی تبریز و خیابان پاستور واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله صائب تبریزی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جگرکی و کبابی زیبا، پلیس امنیت اخلاقی، مدرسه علیزاده، چاپ سپنتا و آرایشگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجادیه تبریز

ایستگاه اتوبوس سجادیه تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله صائب تبریزی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پاستور، بین ضیا آذر و سجادیه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سجادیه تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو گارزان قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سحر قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سجادیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اهراب
  لاله زار، خیام
 • ایستگاه اهراب
  خیام، بین مجلل و اهراب
 • ایستگاه اتوبوس میدان منظریه
  ميدان منظریه
 • ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور
  بلوار آزادی، ابوریحان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سجادیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سجادیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سجادیه ندارد.
  neshan logo